Contact

Colasit Holland BV
Larenweg 56
5234 KC ’s-Hertogenbosch
Tel: +31 (0)73 6418315+31 (0)73 6418315
Verkoop: verkoop@colasit.nl
Administratie: administratie@colasit.nl
Facturen: facturen@colasit.nl
Bestellingen: orders@colasit.nl

KVKnr: 16019096
BTWnr: NL001519098B01
IBAN: NL04INGB0658079182
BIC/SWIFT: INGBNL2A

Management team

Drs M.F. Couvée
Directie
Drs. M.F. Couvée
+31(0)73-6418315+31(0)73-6418315
m.couvee@colasit.nl
Roberto Hamels
Productie- en montageleiding
Roberto Hamels
+31(0)73-7510839+31(0)73-7510839
r.hamels@colasit.nl
Martin E. Bijl
Verkoopleider en Sr. projectleider apparatenbouw & gaswassers
Martin E. Bijl
+31(0)73-7510825+31(0)73-7510825
m.bijl@colasit.nl

Administratie en Finance

Desiree Lemmens
Secretariaat en receptie
Désirée Lemmens
+31(0)73-7510842+31(0)73-7510842
info@colasit.nl
Pieter van Santen
Finance
Pieter van Santen
+31(0)73-7510894+31(0)73-7510894
finance@colasit.nl

Project afdeling

Martin E. Bijl
Verkoopleider en Sr. projectleider apparatenbouw & gaswassers
Martin E. Bijl
+31(0)73-7510825+31(0)73-7510825
m.bijl@colasit.nl
Peter Bouwens
Projectleider apparatenbouw, zuiveringen & gaswassers
Peter Bouwens
+31(0)73-7510826+31(0)73-7510826
p.bouwens@colasit.nl
Henry de Corte
Projectleider afzuiginstallaties
Henry de Corte
+31(0)73-7510823+31(0)73-7510823
h.decorte@colasit.nl
Ronald Harkema
Projectleider ventilatoren
Ronald Harkema
+31(0)73-7510835+31(0)73-7510835
r.harkema@colasit.nl
Marijn Jansen
Projectleider apparatenbouw, zuiveringen & gaswassers
Marijn Jansen
+31(0)73-7510832+31(0)73-7510832
m.jansen@colasit.nl
Rico Hermans
Projectleider drukleidingen & doseersystemen
Rico Hermans
+31(0)73-7510829+31(0)73-7510829
r.hermans@colasit.nl
Geert van den Oetelaar
Projectleider
Geert van den Oetelaar
+31(0)73-7510828+31(0)73-7510828
g.vdoetelaar@colasit.nl

Productie- en montage-afdeling

Roberto Hamels
Productie- en montageleider
Roberto Hamels
+31(0)73-7510839+31(0)73-7510839
r.hamels@colasit.nl
contact-roellof-overeem
Assistent productieleider
Roellof Overeem
+31(0)73-7510844+31(0)73-7510844
r.overeem@colasit.nl

Engineering

Kara Klex
Engineering en ass. projectleider
Kara Klerx
+31(0)73-7510834+31(0)73-7510834
k.klerx@colasit.nl
Ben Kok
Engineering
Ben Kok
+31(0)73-7510831+31(0)73-7510831
b.kok@colasit.nl
Paul van Dongen
Engineering
Paul van Dongen
+31(0)73-7510830+31(0)73-7510830
p.vdongen@colasit.nl

Expeditie

Joey van de Heijden
Expeditie
Joey van der Heijden
+31(0)73-7510843+31(0)73-7510843
expeditie@colasit.nl
Leon Dupuis
Expeditie
Leon Dupuis
+31(0)73-7510843+31(0)73-7510843
expeditie@colasit.nl