Contact

Colasit Holland BV Larenweg 56 5234 KC ’s-Hertogenbosch Tel: +31 (0)73 6418315+31 (0)73 6418315 Verkoop: verkoop@colasit.nl Administratie: administratie@colasit.nl Facturen: facturen@colasit.nl Bestellingen: orders@colasit.nl
KVKnr: 16019096 BTWnr: NL001519098B01 IBAN: NL04INGB0658079182 BIC/SWIFT: INGBNL2A
 

Management team

Drs M.F. Couvée
Directie
Drs. M.F. Couvée +31(0)73-6418315+31(0)73-6418315 m.couvee@colasit.nl
Roberto Hamels
Productie- en montageleiding
Roberto Hamels +31(0)73-7510839+31(0)73-7510839 r.hamels@colasit.nl
Martin E. Bijl
Verkoopleider en Sr. projectleider apparatenbouw & gaswassers
Martin E. Bijl +31(0)73-7510825+31(0)73-7510825 m.bijl@colasit.nl

Administratie en Finance

Desiree Lemmens
Secretariaat en receptie
Désirée Lemmens +31(0)73-7510842+31(0)73-7510842 info@colasit.nl
Pieter van Santen
Finance
Pieter van Santen +31(0)73-7510894+31(0)73-7510894 finance@colasit.nl

Project afdeling

Peter Bouwens
Projectleider apparatenbouw, zuiveringen & gaswassers
Peter Bouwens +31(0)73-7510826+31(0)73-7510826 p.bouwens@colasit.nl
Henry de Corte
Projectleider afzuiginstallaties
Henry de Corte +31(0)73-7510823+31(0)73-7510823 h.decorte@colasit.nl
Henry de Corte
Projectleider
Peer van Grinsven +31(0)73-7510827+31(0)73-7510827 p.vgrinsven@colasit.nl
Ronald Harkema
Projectleider ventilatoren
Ronald Harkema +31(0)73-7510835+31(0)73-7510835 r.harkema@colasit.nl
Marijn Jansen
Projectleider apparatenbouw, zuiveringen & gaswassers
Marijn Jansen +31(0)73-7510832+31(0)73-7510832 m.jansen@colasit.nl
Rico Hermans
Projectleider drukleidingen & doseersystemen
Rico Hermans +31(0)73-7510829+31(0)73-7510829 r.hermans@colasit.nl
Geert van den Oetelaar
Projectleider
Geert van den Oetelaar +31(0)73-7510828+31(0)73-7510828 g.vdoetelaar@colasit.nl

Productie- en montage-afdeling

Roberto Hamels
Productie- en montageleider
Roberto Hamels +31(0)73-7510839+31(0)73-7510839 r.hamels@colasit.nl
contact-roellof-overeem
Assistent productieleider
Roellof Overeem +31(0)73-7510844+31(0)73-7510844 r.overeem@colasit.nl

Engineering

Kara Klex
Engineering en ass. projectleider
Kara Klerx +31(0)73-7510834+31(0)73-7510834 k.klerx@colasit.nl
Ben Kok
Engineering
Ben Kok +31(0)73-7510831+31(0)73-7510831 b.kok@colasit.nl
Paul van Dongen
Engineering
Paul van Dongen +31(0)73-7510830+31(0)73-7510830 p.vdongen@colasit.nl

Expeditie

Joey van de Heijden
Expeditie
Joey van der Heijden +31(0)73-7510843+31(0)73-7510843 expeditie@colasit.nl
Leon Dupuis
Expeditie
Leon Dupuis +31(0)73-7510843+31(0)73-7510843 expeditie@colasit.nl